Як зареєструватися в Паріматч

Букмекерська контора Паріматч — легальна і безпечна компанія у сфері інтерактивних ставок на спорт. На сайті компанії діє система бонусів для нових гравців. Для отримання бонусів та легального виведення виграшів гравці повинні пройти реєстрацію з наступною верифікацією особистості. Створити обліковий запис можна на офіційному сайті, так і в мобільному додатку — процедура реєстрації ідентична в усіх випадках.

💸 Валюта Рахунків ☼ USD, EUR, RUB, UAH, AZN, PLN, MDL ☼
✅ Реєстрація ☼ Доступна на всіх пристроях ☼
💰 Вітальний бонус ☼ 2500 грн ☼
📱Додаток ☼ Android, iOS ☼

Інструкція з реєстрації в Паріматч

Щоб зареєструватися в Parimatch, досить виділити кілька хвилин вільного часу. Для коректної активації бонусів і отримання гарантованих виплат грошових коштів необхідно вказати правдиву особисту інформацію в реєстраційній формі.

При першому вході на офіційний сайт БК, варто натиснути кнопку «Реєстрація», що розташована у верхній частині сторінки та виділена яскраво-жовтим кольором. Далі відкривається сторінка з реєстраційною формою. Рекомендуємо заздалегідь познайомитися з правилами та умовами букмекерської контори. Для створення облікового запису, користувач повинен вказати наступні дані:

 • адреса електронної пошти;
 • пароль;
 • валюту рахунку.

Гравець повинен підтвердити «галочкою», що йому виповнилося 18 років і він згоден з “Договором оферти”. Це обов’язкова умова, без цього зареєструватися неможливо. Заповнивши всі поля форми, варто перевірити й натиснути на кнопку «Реєстрація».

Для активації ігрового рахунку, гравець має перейти на пошту, адреса якої була вказана при реєстрації. У новому листі від букмекера буде вказано посилання, по якому треба пройти для активації облікового запису. Якщо у розділі “Вхідні” немає листа від контори, він може знаходитися в розділі «Спам». Такі ситуації іноді відбуваються з розсилкою від букмекерських контор.

Реєстрація в Парі Матч через додатки

В Україні вхід в Парі Матч здійснюється з офіційного сайту з ігровою ліцензією. На сьогодні мобільні пристрої досягли такого рівня популярності, що все більше кількість любителів ставок на спорт воліють користуватися ними для здійснення ставок, а не стаціонарними комп’ютерами, ноутбуками.

Саме для таких користувачів було створено офіційний мобільний додаток від БК Паріматч, що дозволяє не тільки робити ставки на спортивні події, а й поповнювати ігровий рахунок, виводити зароблені на ставках гроші та проходити процедуру реєстрації в БК.

В цілому весь процес реєстрації через мобільний додаток від БК Паріматч нічим не відрізняється від реєстрації на офіційному сайті букмекера. Потрібно спершу увійти в додаток, натиснути на кнопку «Реєстрація», після чого залишиться заповнити стандартну реєстраційну форму із зазначенням номера телефону, адреси електронної пошти та пароля від створюваного облікового запису.

Важливо: мобільний додаток від БК Паріматч можна завантажити та встановити як на Android-смартфони та планшети, так і на мобільні пристрої, що працюють під управлінням iOS.

Реєстрація в Парі Матч через мобільну версію

Щоб зареєструватися в мобільній версії сайту Паріматч, потрібно виконати наступний алгоритм дій:

 • перейти на мобільний сайт букмекерської контори;
 • натиснути на жовту кнопку «Реєстрація» у верхній частині сторінки;
 • ввести мобільний номер/ e-mail, пароль і валюту;
 • підтвердити реєстрацію в букмекерській конторі.

Мобільний сайт букмекерської контори Parimatch за замовчуванням відкривається на всіх смартфонах, потрібне лише підключення до Інтернету. Одразу після реєстрації, гравцям відкривається доступ до всього функціоналу БК. Вони отримують змогу не тільки здійснювати ставки на спорт, але і поповнювати рахунок, виводити виграні кошти, звернутися до служби підтримки.

Як пройти ідентифікацію

Перед першим виведенням виграшу, оператор обов’язково проводить процедуру ідентифікації особистості. Вона потрібна для того, щоб перевірити повноліття клієнта і виключити множинну реєстрацію користувачів на сайті «Паріматч». На час проведення верифікації всі фінансові операції в особистому кабінеті припиняються.

Щоб пройти верифікацію, необхідно:

 • В налаштуваннях особистого кабінету завантажити кольорову копію паспорта або документа, який може засвідчити особу. Документи повинні відповідати країні проживання гравця. Важливо, щоб на документі було видно ім’я і прізвище клієнта, дата народження, кольорова фотографія. Посвідчення може бути російською, українською або англійською мовами;
 • Прикріпити фотографію платіжної картки, якщо вона використовується для поповнення або виведення коштів. Клієнт повинен закрити вісім центральних цифр номера на лицьовій стороні картки та тризначний код безпеки на її обороті.
 • Надати додаткові документи за запитом менеджерів «Паріматч». Це можуть бути фото клієнта з паспортом, банківська виписка по картці й інші документи.

Перевірка документів, як правило, займає не більше 48 годин. Якщо користувач не погодиться проходити верифікацію, служба підтримки може заблокувати його рахунок на сайті й анулювати виграші. Для забезпечення безпеки, Паріматч перевіряє право на створення акаунта, а також збіг анкетних даних з паспортними.

Парі Матч. Реєстрація з бонусом 2500 грн

Бонусна політика букмекерської контори передбачає спеціальні акційні пропозиції як для нових користувачів, так і для активних. Щоб отримати привітальний бонус Паріматч, гравцям необхідно дотримуватись наступного алгоритму дій:

 • Заповнити реєстраційну форму та пройти процедуру ідентифікації особистості;
 • Поповнити баланс одним платежем на суму від 100 UAH. Максимальна сума бонуса становить 2500 гривень. Акційним вважається перший депозит на ігровому рахунку;
 • Бонусні кошти будуть зараховані протягом 24 годин з моменту внесення акційного депозиту.


Для успішного виведення коштів з ігрового рахунку, необхідно виконати прості умови акції: поставити суму бонусу в десятикратному розмірі на ставки з коефіцієнтом не менше 1.5 протягом 7 днів з моменту створення особистого кабінету. Ставки, розраховані з коефіцієнтом менше ніж 1,50, за послугою CashOut, а також ставки типу «Система» не враховуються при відігріванні бонусних коштів.

Бонус вважається відіграним, якщо на балансі рахунку залишається сума менше мінімальної ставки, або виконані умови відігравання. Якщо після закінчення 7 днів з моменту реєстрації, умови відігравання не будуть виконані, з балансу ігрового рахунку клієнта буде списана сума бонусу.

Реєстрація в букмекерській конторі дає можливість отримати доступ до всього функціоналу офіційного сайту. Пройти процедуру можливо будь-яким зручним способом: через десктопну або мобільну версію сайту або за допомогою мобільного додатку. Знадобиться лише вказати актуальні персональні дані: номер телефону, пароль та валюту.

Наступний етап створення облікового запису передбачає підтвердження персональних даних. Інформація обов’язково має бути правдивою та актуальною. Якщо не пройти верифікацію, користувачеві це може коштувати блокуванням акаунту без можливості відновлення.

Незалежно від обраного засобу для реєстрації, створення облікового запису займає лічені секунди. Після цього можна одразу починати оформлювати ставки на спорт.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

❓ Який бонус передбачається за реєстрацію в Паріматч?

✅ Акційним вважається перший депозит на ігровому рахунку: при першому поповненні рахунку гравець отримує 2500 грн.

❓ Як можна зареєструватися в Паріматч?

✅ Пройти реєстрацію можна на сайті букмекера, у додатку та через мобільну версію. Знадобиться лише вказати актуальні персональні дані: номер телефону, пароль та валюту.

❓ Чи можна робити ставки в Паріматч без верифікації?

✅ Верифікація потрібна для того, щоб перевірити вік гравця і виключити множинну реєстрацію користувачів на сайті Парі Матч. Без верифікації неможливо вивести гроші.

1
2
3
4
express
interaction
interraction
netella
scrill
ym