Огляд повної версії Парі Матч

Повна версія Парі Матч — це основний сайт букмекерської контори, що містить продуманий функціонал та простий дизайн. Сайт БК діє з 1994 року та декілька разів був модернізований. На сайті букмекера є можливість зареєструватися за лічені хвилини, що дає можливість здійснювати ставки на спорт, стежити за онлайн-трансляціями популярних подій, здійснювати фінансові транзакції.

⭐️ Мобільна версія ☼ існує ☼
💰 Вітальний бонус ☼ 2500 грн ☼
✅ Реєстрація ☼ Доступна на всіх пристроях ☼
📱Додаток ☼ Android, iOS ☼

Функціонал та дизайн офіційного сайту

Дизайн офіційного сайту виконаний в лаконічній стилістиці, з переважанням чорного та жовтого кольорів. Навігація інтуїтивно-зрозуміла, тому можна легко переходити з одного розділу в інший. У верхній частині екрану розташовані кнопки для реєстрації та входу в особистий кабінет Паріматч. Також тут розміщені основні розділи сайту Паріматч: “Live ставки”, “Майбутні матчі”, “Віртуальний спорт”.

В лівому випадному меню можна знайти розділи “Топ Експреси”, “Вибране”, “Акції”, “Віртуальний спорт”. Сайт доступний в кількох мовних версіях, враховуючи українську, російську, англійську. В центральній частині представлені основні події, що розділені по видах спорту та чемпіонатам. Нижня частина головної сторінки відведена під інформацію, з якою варто ознайомитися усім гравцям букмекерської контори — “Часті запитання”, “Про компанію”, “Правила умови”, “Політика конфіденційності”.

Функціонал офіційного сайту дозволяє здійснювати ставки на спорт швидко та зручно. Для цього бетторам варто дотримуватися наступного алгоритму дій:

 • обрати вид спорту та подію;
 • натиснути на коефіцієнт можливого результату;
 • вказати розмір ставки;
 • обрати тип ставки — ординар, експрес, система;
 • підтвердити публікацію купона.

Букмекерська контора підтримує основні види ставок — тотал, фора, гандикап, точний результат, індивідуальний тотал. Здійснювати ставки можливо як в прематчі, так і в live-режимі. В обох випадках букмекер пропонує широкий розпис та високі коефіцієнти.

Створення облікового запису передбачає заповнення невеликої реєстраційної форми. Одразу після реєстрації на сайті БК, гравець отримує доступ до особистого кабінету. Він продуманий до найдрібніших деталей і містить наступні розділи:

 • Персональні дані. Є можливість змінити персональну інформацію, пройти верифікацію, прикріпити до облікового запису номер телефону;
 • Грошові операції. Тут здійснюється поповнення рахунку та виведення виграних грошей. Додатково можна відстежити історію фінансових транзакцій;
 • Мої ставки. Аналітика та статичні дані стосовно оформлених парі — дата, сума, результат, вид спорту та інші деталі гри;
 • Персональні акції. Показані усі доступні бонусні пропозиції та актуальні акції;
 • Налаштування. Є можливість увімкнути функцію CashOut;
 • Допомога та інформація. Кнопки для зв’язку зі службою підтримки, а також інформація про політику конфіденційності, правила та умови БК.

Варто зауважити, що вхід до облікового запису здійснюється за логіном та паролем. Якщо беттор втратив доступ до цих даних, він може відновити їх за допомогою спеціальної форми. В окремому розділі на сайті букмекера представлене посилання, за допомогою якого можна завантажити мобільний додаток Паріматч для Android та iOS.

Переваги та недоліки Паріматч

Букмекерська контора Parimatch має як вагомі переваги, так і певні недоліки. До основних плюсів повної версії офіційного сайту можна віднести:

 • лаконічний дизайн, інтуїтивно-зрозуміла навігація та інтерфейс;
 • продумане меню, що містить усі необхідні розділи;
 • низькі ліміти на здійснення фінансових транзакцій;
 • підтримка популярних видів ставки;
 • можливість стежити за ходом спортивних подій в онлайн-режимі;
 • цілодобова служба підтримки, що оперативно реагує на запити бетторів.

Вагомих мінусів, які б впливали на зручність користування офіційним сайтом, немає. Судячи з відгуків гравців, основні скарги надходять на швидкість роботи сайту. Деякі клієнти БК відмічають, що Паріматч скорочує ліміти на ставки, як тільки гравець починає активно вигравати. Варто зазначити, що таку практику застосовують багато світових букмекерів і Парі Матч не є виключенням.

На сайті БК не має розділу “Мультилайв”, в якому можна було б відстежувати окремо ті події, що цікавлять користувача. Крім того, певним мінусом є те, що підтримуються онлайн-трансляції виключно популярних подій. Все інше належить до переваг Parimatch — доступно кілька варіантів ставок, широкий розпис подій, коефіцієнти високі, виплати стабільні.

Таким чином, повна версія офіційного сайту букмекерської контори Паріматч оптимально підходить для здійснення ставок на спорт. Її дизайн та функціонал не викликає жодних нарікань серед гравців. Окремою перевагою виступає те, що букмекер регулярно модифікує сайт відповідно до бажань користувачів.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

❓ Які види ставок має букмекер Паріматч?

✅ Паріматч підтримує основні види ставок — тотал, фора, гандикап, точний результат, індивідуальний тотал.

❓ Як обійти блокування сайту Паріматч?

✅ Щоб уникнути технічних збоїв або блокування сайту, скористайтеся дзеркалом чи додатком Паріматч.

1
2
3
4
express
interaction
interraction
netella
scrill
ym