Мобільна версія Паріматч

Мобільна версія Паріматч — це версія офіційного сайту букмекерської контори, повністю адаптована до параметрів та технічних характеристик мобільних платформ. Для її роботи не потрібне якесь програмне забезпечення, лише підключення до Інтернету. Дизайн та функціонал мобільного сайту повністю збігається з десктопною версією.

💰 Вітальний бонус ☼ 2500 грн ☼
✅ Реєстрація ☼ Доступна на всіх пристроях ☼
📱Додаток ☼ Android, iOS ☼
💸 Валюта для гри ☼ UAH, USD, EUR та т.д. ☼

Огляд структури та функціоналу мобільної версії сайту Паріматч

Дизайн мобільної версії виконаний в традиційній стилістиці з переважанням чорного та жовтого кольорів. Навігація та інтерфейс залишись зручними та інтуїтивно-зрозумілими. Жодні зміни також не торкнулися структури мобільного сайту Парі Матч. У верхній частині головної сторінки розташовані кнопки для реєстрації в БК та входу в особистий кабінет. Також тут розміщено табло, на якому зображено баланс рахунку.

У верхній частині є можливість перейти в розділи “Live-ставки”, “Майбутні матчі”, “Віртуальний спорт”. Кнопка в вигляді трьох смужок здійснює перехід в основне меню, що складається одразу з кількох розділів:

На головному екрані показані усі події, на які можна оформити ставки. Для більшої зручності, вони розділені на види спорту. В окремому розділі “Спорт” додатково зображено доступний перелік видів спорту. Варто зауважити, що найбільшим попитом в Парі Матч користуються такі види: футбол, хокей, баскетбол, кіберспорт, гандбол, волейбол, настільний теніс — вони показані за зменшенням попиту серед користувачів БК.

В розділі “Спорт” додатково можна фільтрувати чемпіонати й типи ставок в обраному діапазоні часу. Функція “Обране” дозволяє додати улюблений чемпіонат, лігу та дивізіон, а також найочікуваніший матч. Меню може відрізнятися незначним образом залежно від параметрів пристрою.

Головною перевагою mobile версії є функціонал, який повністю збігається з офіційним сайтом. Таким чином, гравці мають змогу не лише здійснювати ставки на спорт, але також поповнювати рахунок, виводити виграні гроші, отримати та використати бонуси Паріматч, звертатися за допомогою до служби підтримки. Щоб отримати доступ до всього функціоналу, спочатку варто пройти реєстрацію шляхом заповнення реєстраційної форми або виконати вхід за допомогою логіну та паролю.

До основних функцій мобільної версії варто віднести:

 • можливість поповнення рахунку і виведення коштів;
 • отримання інформації стосовно раніше оформлених парі;
 • наявність окремого розділу зі статистичними даними;
 • онлайн-трансляції популярних спортивних подій;
 • оформлення будь-яких видів ставок.

Здійснення ставок на спорт за допомогою телефону нічим не відрізняється від процесу оформлення ставок традиційним шляхом. Спочатку потрібно обрати вид спорту і чемпіонат/лігу/турнір. Далі слід натиснути на коефіцієнт ймовірного результату, після чого він буде автоматично доданий до купону. Щоб завершити оформлення парі, необхідно вказати розмір ставки та підтвердити публікацію купону. Це здійснюється безплатно та за лічені секунди.

У всіх бетторів є можливість через мобільну версію завантажити окремий додаток на Android або iOS. Посилання на завантаження доступне в окремому розділі “Мобільний додаток Android/iOS”.

Бонуси в мобільній версії Парі Матч

Бонусна програма в мобільній версії БК ідентична тій, що діє на офіційному сайті. Усі гравці після створення облікового запису, отримують спеціальний заохочувальний презент у вигляді 100% надбавки до депозиту. Презент активується автоматично після проходження процедури верифікації. Максимальний розмір бонусу становить 2500 грн.

За верифікацію акаунта, букмекерська контора також пропонує спеціальне заохочення — фрібет на суму в 100 грн. Також на сайті БК діє спеціальна програма лояльності, яка передбачає щомісячне повернення певної суми за ставки. Відповідно до умов акції, спочатку потрібно обрати спосіб нарахування кешбеку — від прибутку або від суми ставок.

Після цього потрібно вказати два види спорту, ставки за якими будуть враховуватися під час розрахунку суми повернення: футбол, теніс, баскетбол, кіберспорт, волейбол. Список доступних видів спорту оновлюється кожного місяця. Варто зауважити, що бонусна програма БК в Україні регулярно доповнюється новими акційними пропозиціями.

Переваги та недоліки

Мобільна версія Parimatch має суттєві переваги:

 • сумісність з усіма пристроями, незалежно від операційної системи — Android або iOS;
 • можливість здійснювати ставки на спорт в режимі “live”;
 • наявність функції “Обране”;
 • підтримка вбудованої стрічки пошуку потрібного виду спорту або певної події;
 • висока швидкість роботи;
 • зручний інтерфейс зі швидким переходом з одного розділу в інший;
 • додатково не потрібне завантаження програмного забезпечення.

У офіційної мобільної версії є недоліки, але їх набагато менше, ніж переваг:

 • відсутній матч-центр та тоталізатор;
 • на деяких пристроях спостерігається гальмування роботи сайту;
 • потрібен постійний доступ до Інтернету;
 • немає розділу з новинами букмекера.

Запуск мобільної версії здійснюється з будь-яких пристроїв. Якщо виникнуть якісь труднощі із входом в обліковий запис, варто звернутися за допомогою до служби підтримки. Мобільна версія офіційно доступна для гравців будь-яких країн, тому проблем з доступом виникнути не повинно.

Таким чином, запуск мобільної версії — це оптимальний варіант для тих, хто прагне насолодитися беттінгом в будь-який час та в будь-якому місці. Функціонал версії повністю ідентичний офіційному сайту, тому у користувачів не виникне жодних проблем. Виконавши вхід на сайт букмекера Parimatch через мобільну версію, користувачі з легкістю можуть робити ставки на спорт, здійснювати фінансові транзакції, брати участь в акціях та звертатись до саппорту.

Все, що знадобиться для запуску мобільної версії — це пристрій та підключення до Інтернету.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

❓ Яка різниця між сайтом та мобільною версією?

✅ Функціонал mobile версії повністю збігається з офіційним сайтом.

❓ Як знайти мобільну версію Паріматч?

✅ Заходячи з телефону на офіційний сайт БК Паріматч, ваш пристрій буде автоматично перенаправлений на мобільну версію.

❓ Які недоліки у мобільної версії сайту Паріматч?

✅ В mobile-версії відсутній архів лінії, статистика та новини компанії.

1
2
3
4
express
interaction
interraction
netella
scrill
ym