Завантажити додаток Паріматч на Айфон

Мобільний додаток Паріматч на iOS має попит серед гравців завдяки лаконічному дизайну, продуманому функціоналу та значній економії трафіку. В програмі є можливість цілодобово здійснювати ставки на спорт та стежити в онлайн-режимі за трансляціями популярних спортивних подій. Посилання на завантаження додатку на IOS знаходиться в вільному доступі на офіційному сайті.

✅ Назва ☼ Parimatch ☼
💰 Вітальний бонус ☼ 2500 грн ☼
📱Додаток ☼ Android, iOS ☼
💸 Валюта для гри ☼ UAH, USD, EUR та т.д. ☼

Технічні вимоги додатка Паріматч на IOS

Перед тим, як завантажити мобільний додаток Паріматч, варто впевнитися в тому, що пристрій повністю відповідає усім технічним вимогам. В протилежному випадку, є висока ймовірність того, що під час встановлення або запуску програми виникнуть технічні несправності. Через це оцінити дизайн та функціонал програми на iOS стане неможливим.

Основні технічні вимоги мобільного додатка:

 • версія операційної системи — 10.0 і вище;
 • розмір інсталяційного файлу — 90 Мб;
 • розмір встановленої програми — 114 Мб;
 • оновлення в автоматичному режимі.

Головна вимога до встановлення додатку полягає в наявності вільного місця на телефоні. Завантаження інсталяційних файлів займає лічені секунди. Від гравця вимагається лише мінімум дій.

Завантаження і встановлення додатка

Завантажити Парі Матч можна кількома способами:

 1. На офіційному сайті БК перейти в ліве випадне меню. В ньому необхідно обрати розділ “Мобільний додаток Android та iOS”, де знадобиться натиснути кнопку “Завантажуй і заряджай прямо зараз”. Після цього одразу розпочнеться завантаження інсталяційних файлів.
 2. Перейти в офіційний маркет Apple Store, в пошуковій стрічці ввести назву софту та натиснути кнопку “Завантажити”.

Незалежно від обраного методу, після завантаження програми, потрібно розпакувати інсталяційні файли. Далі розпочнеться автоматичне встановлення мобільного додатку. Варто зауважити, що всі наступні оновлення відбуваються в автоматичному режимі при одній вимозі — необхідне підключення до Інтернету.

Як тільки програма успішно встановлена на Айфон, потрібно його запустити. Для гравців, що тільки починають знайомство з беттінгом, необхідно пройти швидку реєстрацію. Вона передбачає заповнення невеликої реєстраційної форми, в якій необхідно вказати наступні дані: номер мобільного телефону, пароль, валюту облікового запису. Додатково знадобиться пройти верифікацію особистих даних — це необхідно, щоб мати можливість вивести виграні кошти з рахунку.

Досвідчені користувачі букмекерської контори для входу в програму мають використати логін та пароль. Нагадаємо, що функцію логіну може виконувати номер особистого рахунку, номер мобільного телефону або адрес електронної пошти. Після виконання успішної авторизації, користувач отримує доступ до усього функціоналу мобільного додатку.

Завантаження та встановлення додатку відбувається безплатно. Така можливість є як у зареєстрованих користувачів, так і у нових бетторів.

Огляд функціонала додатка Паріматч на IOS

Функціональні можливості мобільного додатку повністю копіюють функціонал офіційного сайту. Окремою перевагою є те, що в програмі повністю відсутні рекламні вставки та банери. Завдяки адаптації програми до мобільних пристроїв, їх технічних характеристик та зменшених розмірів екрану, додатково спостерігається значна економія інтернет-трафіку.

Після встановлення додатку від букмекера, користувачам стає доступний повністю весь функціонал:

 • реєстрація в Паріматч та авторизація;
 • поповнення рахунку та виведення виграних коштів;
 • налаштування профілю;
 • бонусні та акційні пропозиції;
 • пошук подій в live і прематч за видом спорту;
 • статистика та аналітичні дані;
 • сповіщення про результати матчів.

Завдяки тому, що центральна частина екрану програми відведена під демонстрацію актуальних спортивних подій, оформлення ставки на спорт виконується дуже швидко та просто. Для цього потрібно:

 • обрати вид спорту та подію;
 • додати коефіцієнт на можливий результат до купона;
 • в залежності від виду ставки, додати необхідну кількість подій;
 • вказати суму ставки;
 • підтвердити оформлення купону.

В додатку букмекера підтримуються популярні види ставок: ординар, експрес, система. Оформити ставку можна на точний результат, фору, гандикап, перемогу одного з гравців. Додатково підтримується онлайн-трансляція гри. В окремому розділі є можливість не тільки відстежувати результати подій, але і проаналізувати аналітичні дані стосовно перемог певних команд або окремого гравців.

Плюси та мінуси

До основних переваг мобільного додатку Parimatch відносять:

 • миттєве виведення коштів з рахунку;
 • оновлення коефіцієнтів в режимі Live;
 • прямі трансляції спортивних подій;
 • регулярні бонуси та акції;
 • підтримка функції Cashout;
 • зручний інтерфейс та інтуїтивно-зрозуміла навігація;
 • служба підтримки 24/7.

Мобільний додаток надзвичайно зручний в користуванні. Саме тому, наявні переваги значно перевищують усі можливі недоліки. До них відносять те, що онлайн-трансляції поширюються лише на популярні події. Крім того, виведення коштів через програму займає більше часу, ніж виведення з офіційного сайту. За всіма іншими параметрами, відсутні будь-які відмінності.

Офіційний мобільний додаток від Parimatch доступний для всіх гравців з України та інших країн СНД. Щоб скористатися його функціоналом, потрібно лише завантажити програму на пристрій, пройти авторизацію або заповнити реєстраційну форму для створення облікового запису. Функціональні можливості мобільного додатку повністю ідентичні офіційному сайту.

Таким чином, можна з легкістю здійснювати ставки на спорт, вносити гроші на депозит, виводити кошти з рахунку, використовувати бонуси, звертатися в саппорт. Встановлення додатку займає лічені хвилини. Як правило, у користувачів не виникає якихось проблем під час інсталяції програми.

Після встановлення додатку, беттор отримує цілодобовий доступ до усіх ставок. При необхідності, програму можна використовувати для обходу блокування сайту провайдерами.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

❓ Де можна скачати додаток Паріматч на Айфон?

✅ Завантажити додаток для iOS можна двома способами: на офіційному сайті Паріматч та в офіційному маркеті Apple Store.

❓ Чи можна у додатку переглядати події онлайн?

✅ Так, у додатку є функція перегляду прямих трансляцій спортивних подій.

❓ Чим додаток відрізняється від сайту Паріматч?

✅ Функціональні можливості мобільного додатку повністю ідентичні офіційному сайту.

1
2
3
4
express
interaction
interraction
netella
scrill
ym